Kouzelná knihovnička - Před Vánocemi a po nich

5. ledna 2013 v 15:09 | Katniss ^^ |  projekty
Jak jsem psala, v projektu jsem byla zapojená i před smazáním blogu, za což jsem ráda. Mám tedy fotky pořízené někdy v říjnu, proto mohu rovnou udělat srovnání.

Musím říct, že se mi moc nerozrostla, avšak dostali se do ní konečně knihy pro mě tak cené. Myslím však, že jako první bych mohla nahrát fotky, abyste konečně věděli, o čem vlastně mluvím.


Knihovnička před Vánocemi. Nutno podotknouti, že knížky z prvního obrázku té poličce vlevo, jsou pouze půjčené z knihovny, tudíž Nástroje smrti doma bohužel nemám. :)
Většiny knížek si opravdu vážím, ke všem se mi váží jisté vzpomínky, pamatuji se, jak jsem je držela v ruce a zaujatě četla. Některé jsou v lepším vstavu, některé v horším. Například Pottera čtvrtý díl na obrázku ani nemůžete vidět, jelikož je zasunut vzadu, aby nebyl na očích. Je příšerný. Jedna z mých nejstarších knih, kterou jsem zdevastovala. Ano, stydím se za sebe.
Z knih před Vánoci si nejvíce cením těch tří dílů HP, které mám v dobrém stavu, toho čtvrtého vlastně taky. :) Jen se stydím za to, co jsem z knihy udělala. -.-
A knihy od Kai Mayera, ta oranžová, modrá a červená v druhém obrázku v nejhornější poličce, jsou také velmi dobré. Dostala jsem je předminulé Vánoce od příbuzných. :)

Nyní se už přesuneme ke knihovničce po Vánocích.

V mém případě šlo spíše o přerovnání knih. Přibylo mi jich bohužel jen 10, což je poněkud smutné číslo přes Vánoce. Ale co se dá dělat, o to to jsou cennější knihy.
Nejdůležitější knihy jsem seřadila do poličky vlevo na prvním obrázku. Můžete na nich vidět ty tři díly Pottera, které se nestydím ukázat, čtyři knihy od Ricka Riordana (slíbila jsem si, že sérii Bohů Olympu budu mít doma celou, až vyjde!), Ncelé Hunger Games, na které jsem obzvláště hrdá a dvě knihy od Haruki Murakamiho. Tento autor je můj velmi oblíbený, rozhodně doporučuji. :) Nejvíce se mi zatím líbila Kafka na Pobřeží, nicméně známější je asi Norské dřevo, které mi přinesl Ježíšek (děkuji babi ^^)
Knihy z knihovny se musely přemístit o poličku níže, jelikož jsem své králoství rozříšila alespoň o jednu poličku.
Budu to však muset ještě nějak převymyslet, jelikož nemám ráda, když knihy leží na jiných, jako je tomu v případě FILMOVÝCH KOUZEL a HOBITA. Nejspíše budu muset přendat dějepisné časopisy a materiály jinam, abych mohla plnit další poličku. :)

A co vy? Jak dopadly vaše Vánoce s knihami? Kolik jste jich dostali? Nejvíce mě však zajímá, jaké?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 5. ledna 2013 v 17:27 | Reagovat

Jak to tak popisuješ, asi by Ti k Vánocům ani dvacet knížek nestačilo :D
Já jsem k Vánocům dostala asi osm knížek, což docela ujde, na to, že loni jsem dostala dvě :D  
Největší radost jsem měla samozřejmě z Hunger games, na který jsem taky hrdá, (vidím, že ty máš tu knížku v celku. Já mám každej díl zvlášť, ale uvažuju, že si koupím i tu jednu :D), z knížky o olympiádě a ze dvou verneovek, kvůli kterejm taťka prolízal antikvariáty už od prázdnin ^^

2 mrspapi mrspapi | E-mail | Web | 6. ledna 2013 v 11:39 | Reagovat

úžasné:O jako vždy závidím -.- dostala jsem zatím 3 ale na narozeniny monžá konečně budu mít tu čtečku:) tak mi některé knihy doporučíš:)

3 Marie Lillian Brandon Marie Lillian Brandon | Web | 2. února 2014 v 13:26 | Reagovat

Ahoj.Máš úžasnou knihovničku.Závidím.Můžeš se podívat na můj blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama