Konečně po uzavření známek

26. ledna 2013 v 8:37 | Katniss ^^
Čeká nás tu první deníčkový článek. Jako první bych se chtěla omluvit, že i poté, co jsem se vrátila z lyžáku, jsem nebyla celý týden aktivní.
Já vím, je to nepěkné, ale v té chvíli jsem se chtěla zaměřit zejména na mé známky ve škole. Staly se pro mě důležitější, jelikož jsem měla mezi jedničkou a dvojkou z českého jazyka, který je pro mě spolu s dějepisem nejdůležitější.
A tak jsem si hezky na týden zalezla do své nory, v pondělí si s učitelkou promluvila, musím přiznat, že v přátelském duchu to nebylo, a poté dělat další věci do školy. Ve středu mi oznámila, že teda nějakou šanci má, že mě vyzkouší - z celého roku. Takže jsem měla asi čtyři hodiny na to, abych se naučila láítku celého roku.
ALE JÁ TO DALA! :) Takže nakonec mi bychází z češtiny jednička, jsem spokojená a opět se budu moci věnovat tomuto blogu.
Hned zítra čekejte můj názor na Hobita a den na to na Harryho Pottera - hodnocení mám hotové z čtenáířských deníků, tak si s ním jen trochu pohraju. :)
Nicméně, kdybych se zase nějakou dobu neozývala, je to způsobeno tím, že nám nejde počítač. Na víkend mamka přináší notebook, někdy v týdnu se mi podaří vlézt na ten otcův, ale moc sláva to není.
Mějte se mnou prosím trpělivost. :)

P. S. Musím se pochlubit, pořídila jsem tři knížky za 60,- !! :) Jsou od nakladatelství Akademia, kde teď měli ve slevě filmovou edici. Takže je má polička obsáhlejší o Hamleta, Paní Bovaryovou a Hrbáče! :) Pokud máte někdo toto knihkupectví nedaleko od vás, vřele doporučuji se tam jít podívat. Po případě se knihy dají objednat přes internet. Jedna za dvacku, no nekup to. ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 26. ledna 2013 v 10:27 | Reagovat

To musel být super pocit, když jsi to dala, znám to :D
Já jsem ráda, že ses vrátila, myslela jsem si, že s blogem končíš, což by bylo zklamání, protože sem ráda chodím.
Taky bych ty knížky brala! To knihkupectví ale nokde blízko v mým okolí není - vlastně ani nevím, kde by mohlo být, tak nic, no.

2 mrspapi mrspapi | E-mail | Web | 27. ledna 2013 v 19:28 | Reagovat

je to užasný pocit no.D těším se na toho pottera^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama